Trwałe meble ogrodowe industrialne

Trwałe meble ogrodowe industrialne

9 stycznia 2023 Wyłączono przez root_800

Styl industrialny na dobre zagościł w naszych domach, mieszkaniach, z powodzeniem wykorzystywany jest z restauracjach czy pubach. Obecnie styl ten może być też świetnym rozwiązaniem w przydomowych ogrodach czy na tarasach. W aranżacjach pomogą meble ogrodowe industrialne oraz nowoczesne dekoracje.

Jakie meble ogrodowe industrialne wybrać?

By wykreować taras czy ogród w stylu industrialnym, warto wybrać stylizowane meble, które wpiszą się w taką przestrzeń idealnie. Najlepszym rozwiązaniem będą meble ogrodowe industrialne, oparte na lekkich, aluminiowych stelażach. Ich wypełnienie to przede wszystkim elastyczne siatki polietylenowe, ale też lina polipropylenowa. Meble takie przyciągają wzrok, sprawiają, że otoczenie staje się znacznie ciekawsze wizualnie. Lekkie aluminium zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Zastosowane materiały wypełnieniowe są odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Meble ogrodowe industrialne proponowane są w stonowanych kolorach czerni, antracytu, szarości. Bez trudu też znaleźć można industrialne komplety o konkretnym przeznaczeniu: meble ogrodowe industrialne kawowe, komplety wypoczynkowe, meble odpowiednie do letniej jadalni.

Meble ogrodowe industrialne w cieniu pergoli

Uzupełnieniem przestrzeni ogrodowej w stylu industrialnym może być nowoczesna pergola. Minimalistyczna i durowa budowa tego rozwiązania idealnie sprawdza się w industrialnych przestrzeniach. Pergole posiadają modułową budowę, elementy konstrukcyjne wykonane są z aluminium malowanego proszkowo. Na szczycie pergoli znajdują się ruchome lamele, które obracają się wokół własnej osi. Dzięki temu możliwe jest regulowanie ilości światła, które wpada pod pergolę.