Depilacja laserowa – gładka skóra na zawsze!

Depilacja laserowa – gładka skóra na zawsze!

2 marca 2022 Wyłączono przez root_800

Depilacja laserowa jest metodą depilacji, która jak żadna inna zapewnia permanentne uwolnienie się od problemu ciągle odrastających włosów ze skóry. Wszystkie ,,tradycyjne” metody są tylko czasowe i niekiedy wiążą się z bolesnymi skutkami jak podrażnienia i zaczerwienienia. Depilacja laserowa, która została dobrze wykonana zabezpiecza skórę przed tym problemem zapewniając danej osobie komfort i wygodę w każdej sytuacji.

Depilacja laserowa – mechanizm działania i skutki uboczne

Wiele osób zastanawia się jak działa depilacja laserowa. Jak to się dzieje, że światło jest w stanie usunąć włosy na zawsze?

Otóż sekret tkwi niejako w prawach fizyki. W procesie termogenezy energia świetlna, która trafia na skórę przechodzi w ciepło. Podwyższona temperatura znajduje się w barwniku skóry – melaninie. Dochodzi ona nawet do około 70 stopni Celsjusza! Taka temperatura działa niejako destrukcyjnie niszcząc strukturę włosa odpowiedzialną za jej wzrost i rozwój – cebulkę włosową. Jeżeli cebulki włosowe zostaną zniszczone dokładnie w swojej fazie wzrostu (anagenu) to już nigdy nie będą w stanie wyprodukować nowych włosów. Dzięki temu skóra zawsze będzie idealnie gładka i wolna od bolesnych podrażnień.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdansk/

Wiele osób przystępując do depilacji laserowej obawia się przykrych skutków ubocznych. Jednak są nimi jedynie zaczerwienienia skóry czy niewielkie obrzęki wywołujące dyskomfort. Po kilku godzinach te nieprzyjemne skutki uboczne mijają dlatego nie ma co się przesadnie martwić. Jeżeli ból jest zbyt duży warto zastosować chłodne okłady aby zmniejszyć obrzęki. Najwyższej jakości lasery mogą również chłodzić skórę podczas zabiegu poprawiając komfort osoby poddającej się depilacji laserem.

 

Depilacja laserowa Gdańsk

Depilacja laserowa jest przeprowadzana w wielu miejscach na świecie. Jednak najwyższej jakości sprzęt i najlepsi doradcy znajdują się w sprawdzonych salonach największych miast. Sieć depilacja.pl, która swoje siedziby ma między innymi w Gdańsku ma najnowocześniejsze sprzęty, którym warto zaufać!