Ogrzać się jesienią

Ciepło w znaczeniu dosłownym i metaforycznym to cudowna sprawa. Doceniamy je zwłaszcza pochmurną jesienią, kiedy słoneczne dni stają się już tylko wspomnieniem. Ale może właśnie ten zimny świat zewnętrzny, który z każdym dniem staje się coraz chłodniejszy, to najlepsza przestrzeń do tego, żeby poczuć przyjemność ogrzania się? Spróbujmy to zrobić w naszym ogrodzie albo na jego skraju, w pobliżu przytulnego domu, gdzie już czeka na nas rozgrzewająca herbata z imbirem.

Z herbatą na werandzie

Chociaż zamiast chować się w czterech kątach, lepiej jest napić się gorącej herbaty na jesiennie udekorowanej werandzie? Przydadzą się na pewno wygodne meble, na których można nie tylko usiąść, ale też się położyć. Narożnik, sofa, szezlong – te meble wykorzystamy w ogrodzie także wtedy, gdy zrobi się chłodniej. Muszą być wyłożone poduszkami siedziskowymi i oparciowymi, żeby odpoczywało nam się naprawdę komfortowo. Poduszki powinny pojawić się w każdej możliwej formie. Zwłaszcza jesienią doceniamy wartość wszystkiego, co puszyste i cieplutkie.

Skrytki i skrzynie

Przydadzą się także koce, którymi otulimy się, leżąc sobie na ogrodowej kanapie. Gdzie je schować? Najlepiej do skrzyni technorattanowej, która jak wszelkie meble zrobione z tego materiału, jest bardzo odporna na działanie czynników zewnętrznych. Plecionka polietylenowa to doskonała propozycja do ogrodu otwartego przez cały rok.

Rzeczy z niej wykonane są praktyczne i użyteczne. Meble i dodatki technorattanowe to rewelacyjna sprawa na przykład na rodzinny taras, na którym bałagan robi się bez ustanku, a o porządek pomagają zadbać pomysłowe przedmioty. Jak skrzynia, która też stać się może skrytką na zabawki.

Palenisko gazowe

W zakątku ogrodowym, doskonale przygotowanym na jesień, na pewno przyda się też palenisko gazowe. Rzecz elegancka, wyglądająca jak designerki stolik, a jednocześnie bardzo użyteczna. Takie palenisko uruchomimy bez problemu. Jest bardzo bezpieczne. Jego obudowę wykonuje się z kompozytu odpornego na działanie wysokiej temperatury.