Nietuzinkowe meble w ogrodzie i na tarasie

Dzisiaj znalezienie mebli ogrodowych nie wymaga wiele wysiłku – dostępne są one zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Problemem może okazać się olbrzymia oferta producentów – ilość mebli jest tak duża, że trudno podjąć szybką decyzję. Jeśli szukamy nietuzinkowych rozwiązań warto zainteresować się konkretnymi propozycjami w kolekcjach mebli technorattanowych. Które z nich skradną nasze serce?

Leżanki ogrodowe i fotele w formie kokonów

Wyobrażając sobie nasz wymarzony ogród czy taras zazwyczaj widzimy siebie i bliskich na wygodnych sofach czy też fotelach, przy filiżance kawy. Wszystkie te elementy znajdziemy w klasycznych kolekcjach mebli technorattanowych. Aby jednak urozmaicić taką przestrzeń tarasu warto wybrać elementy, które pozwolą podnieść poziom komfortu do maksimum. Takimi elementami mogą być na przykład leżanki technorattanowe, wyposażone w dodatkowe kółka oraz możliwość regulowania odchylenia oparcia. Leżanki pozwolą na relaks po długim dniu w pracy czy też na spokojne czytanie książek na tarasie. Bez względu na to jaki rodzaj odpoczynku wybierzemy zapewnią nam one najwyższy poziom komfortu i odpoczynku.

Drugą ciekawą opcją są kokony, czyli wygodne fotele zawieszone na specjalnym stelażu. Kokony wewnątrz wypełniane są miękkimi poduszkami, dzięki którym poprawia się komfort odpoczynku. Kokony świetnie sprawdzą się na większych balkonach, na tarasach i na patio, jak i w ogrodzie.

Dlaczego warto wybrać technorattan?

technorattan to włókno syntetyczne, doskonale imitujące klasyczne pnącza rattanowe. Odznacza się nieporowatą strukturą oraz wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych, silne promieniowanie słoneczne. Technorattan jest również niezwykle lekki – przenoszenie elementów z miejsca na miejsce nie sprawi żadnej trudności.