Meble rattanowe do ogrodu zimowego

Czy meble rattanowe do ogrodu zimowego to dobry pomysł? Oczywiście! Upiększą one ten wyjątkowy i jakże romantyczny zakątek w nietuzinkowy sposób. Wnosząc do niego czar naturalności połączonej często z nowoczesnym designem. W ogrodzie zimowym z powodzeniem możemy ustawić meble rattanowe oparte na tradycyjnym wzornictwie lub te w pełni designerskie, które mają w sobie cząstkę awangardowej sztuki. Wszystko zależy od tego, jaki efekt wizualny i stylistyczny pragniemy podkreślić w naszym zimowym raju.

Klasyczne meble rattanowe do ogrodu zimowego

Inspiracje ogrodowe związane z rattanem okazują się naprawdę niesamowite i uniwersalne. Klasyczne meble rattanowe do ogrodu zimowego wspaniale zaprezentują się w przestrzeni aranżowanej w duchu retro. Przywołującej wspomnienie dawnych ogrodów pałacowych, tarasów widokowych, otoczenia willi. Takimi meblami rattanowymi do ogrodu zimowego jesteśmy w stanie odmalować kawałek obrazu przeszłości. Głębokie fotele rattanowe, wyłożone poduchami, dekoracyjne sofy i małe stoliki z rattanu w ogrodzie zimowym odtworzą dawne światy. Sprawdzą się też w wielu innych miejscach. Meble rattanowe na mały balkon, na wielkie patio i na rustykalną werandę – warto się nimi inspirować!

Meble rattanowe do komercyjnego ogrodu zimowego

Spektakularny ogród zimowy to niesamowita atrakcja. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawia się także jako przedłużenie wnętrz hotelowych, restauracyjnych, kawiarnianych. Magię tych miejsc współtworzą nastrojowe i jakże wygodne przy tym meble rattanowe. Te klasyczne jak i te bardziej nowoczesne, powstałe na bazie zestawienia naturalnego rattanu z metalem. W przestrzeni każdego ogrodu zimowego rewelacyjnie zaprezentują się rattanowe krzesła z metalowymi nogami, odwołujące się poniekąd do stylistyki lat siedemdziesiątych.