Meble na mały balkon

Meble na mały balkon, które zapewnią optymalne zagospodarowanie nawet najskromniejszej przestrzeni? Jakie meble na balkon wybrać, gdy ogranicza nas miejsce? Czy musimy rezygnować z wygody, ze stylu i z jakości estetycznej? Nie, wystarczy zdecydować się na nowoczesne meble ogrodowe, które sprawdzą się nie tylko na ogromnych tarasach czy przestronnych altankach, ale także na małych, uroczych balkonikach w środku miasta.

Aluminiowe meble na mały balkon

Jeśli nie wiemy, jakie meble na balkon wybrać, to zwróćmy uwagę na nowoczesne propozycje ogrodowe w aluminiowej odsłonie. Przekonamy się, że meble na mały balkon, wykonane z aluminium, to świetny wybór. Zarówno pod względem komfortu, ustawności jak i samej prezentacji. Aluminiowe meble na małym balkonie możemy przestawiać, gdyż nie są zbyt ciężkie. W dodatku zapewnią nam stylizacje w nowoczesnym tonie. Aluminiowymi meblami na małym balkonie podkreślimy artystyczny charakter miejsca, jego związek z trendami i współczesną estetyką. Jeśli zaś zależy nam na aranżacji balkonowej w stylu ściśle romantycznym, to wybierzmy meble rattanowe na mały balkon.

Meble rattanowe na mały balkon

Rattanowe, lekkie, wdzięczne przedmioty to doskonała propozycja na mały balkon. Zwłaszcza ten utrzymany w stylistyce romantycznej, rustykalnej, retro. Ale równie zjawiskowo zaprezentują się na balkonie nawiązującym do klimatów śródziemnomorskich. Efektownym uzupełnieniem mebli rattanowych na małym balkonie będzie zasłona z wikliny oraz gliniane doniczki, w których posadzimy rodzime gatunki kwiatów. Można użyć też rattanowych donic i koszów. Wówczas zwielokrotnimy rattanowy efekt. Mały balkon zamieni się wtedy w kawałek spełnionej baśni. Takiej, w której niesamowicie przyjemnie będzie się znaleźć każdego dnia.