Meble na jesień

Chociaż pogoda nas nie rozpieszcza, to na przekór temu warto się dopieścić trochę jesienią. Wciąż jeszcze możemy pobyć sobie w ogrodzie. Zwłaszcza gdy pomysłowo i przyjemnie go urządzimy. Warto wykorzystać w pełni urocze dni słoneczne, ale też te z drobnym deszczem i pochmurnym niebem. Zorganizujmy sobie przytulny zakątek do jesiennego przebywania w ogrodzie. W miejscach stworzonych do ogrodowych spotkań, jak taras czy weranda. Ale także aranżujmy takie zakątki zupełnie spontanicznie. Pod wpływem chwili i pojawiającej się nagle emocji. Niech zawładnie nami jesienna kreatywność.

Uroda jesiennego zakątka ogrodowego

Nie tylko wiosna czy lato potrafi zaskakiwać bogactwem form i barw pojawiających się nagle w każdym zakamarku świata. Także jesienią dzieją się rzeczy niezwykłe i powstają miejsca magiczne. Jak leśny zakątek ogrodowy, w którym opadające liście i grzyby stworzyły niezwykły mikroklimat. Jak obrzeża ogrodu, gdzie na pergoli zakwitają jesienne róże, a miejsce do rozpalenia ogniska zaprasza do zrobienia tam fantastycznego przyjęcia. Jak staw ogrodowy, nad którym o tej porze roku wciąż warto posiedzieć.

Meble doskonałe na jesień

Modułowe i lekkie meble technorattanowe to najlepsze rozwiązanie dla ogrodu tętniącego życiem niemal przez cały rok. Posłużą nam do umeblowania klasycznego miejsca do wypoczynku w ogrodzie jak taras czy patio, ale też pomogą na szybko zorganizować uroczy zakątek do posiedzenia i do spotkań. Do wyboru mamy rozmaite kombinacje i zestawy.

Sofę lub kanapę, którą przekształcimy w narożnik. Szezlong, który można zestawić z elementami narożnymi czy środkowymi, które wcześniej komponowały narożnik. Fotele i pufy. Lub krzesła ze stołem. W zależności od tego, czy w ogrodzie chcemy podawać obiady i organizować eleganckie przyjęcia, czy też wylegiwać się na kanapie, wybierzemy zestaw wypoczynkowy lub większy stół z krzesłami. W naprawdę małym zakątku sprawdzi się zestaw kawowy, czyli najczęściej: stolik i dwa krzesła.