Meble do ogrodowego zakątka

Ogrodowy zakątek, patio, altanka ukryta w cieniu starych drzew – w tych miejscach można doskonale się urządzić i równie idealnie się poczuć. Stworzymy sobie tam taki zastępczy świat, do którego udamy się zawsze wtedy, gdy ogarnie nas potrzeba odmiany. Często zaprosimy do naszego prywatnego świata gości, żeby wspólnie celebrować na przykład początek wakacji i wybuch lata w ogrodzie. Wyjątkowe chwile, które warto podkreślać.

Jakie meble wybrać?

Meble to podstawa wypoczynku w ogrodzie. Nie są one tak złożone jak meble salonowe. Nie musimy dobierać zbyt wielu elementów, wystarczą te podstawowe: stół plus krzesła lub fotele. Zamiennie lub dodatkowo można postawić też sofę lub narożnik. W ogrodzie nie potrzebujemy więcej. Najwyżej – skrzynię na różne gadżety, huśtawkę czy hamak, no i czasami duży parasol.

Zabawa meblami

Jeśli mamy trochę czasu, to pobawmy się w samodzielne przygotowywanie mebli. Niekoniecznie musimy je robić sami od podstaw. Można kupić drewniany zestaw do montażu, który pomalujemy, na wybrany przez nas kolor. Na przykład na biało. Ogrodowe meble w tym kolorze są ostatnio bardzo modne. Nic dziwnego, przecież elegancko prezentują się w każdej przestrzeni.

Meble technorattanowe

Jeśli chcemy, żeby ogrodowy zakątek wyglądał przepięknie i ekskluzywnie to białe meble z technorattanu pomogą to osiągnąć. Wyglądają naprawdę świetnie. Z dodatkami w różnych kolorach, bo do bieli pasuje wiele barw. Szczególnie komplety wypoczynkowe z technorattanu mają w sobie szyk mebli salonowych i wyrafinowaną prezentację.

Technorattanowe meble są odpowiednie nie tylko na patio czy do altanki. Rewelacyjnie wyglądać będą na rozległym tarasie czy na werandzie wprowadzającej do domu. Idealnie skomponują domowo-ogrodową przestrzeń przejściową