Komplety wypoczynkowe

Komplety wypoczynkowe kojarzą się głównie z salonem i z relaksem przed telewizorem. Także – z meblami tapicerowanymi. Jednak coraz częściej salonowe wyposażenie pojawia się też w naszych ogrodach. Na tarasach, na patio czy na werandzie ustawialiśmy dawniej wyłącznie tradycyjne meble ogrodowe, czyli stoły z krzesłami lub fotelami. Dzisiaj oprócz takich zestawów mamy też komplety wypoczynkowe, wzorowane na tych salonowych, ale dodatkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Meble technorattanowe

Eleganckie zestawy mebli z technorattanu, wyłożone poduszkami, to propozycja do każdego ogrodu. Bez względu na jego aranżację, bo bez trudu znajdziemy komplety pasujące do wymyślonej przez nas stylistyki ogrodowej. Takie bardziej klasyczne i romantyczne czy awangardowe. Wprowadzą one do każdej przestrzeni walor luksusu i zamienią ją w niezwykle wygodne miejsce.

Meble z technorattanu to przedmioty całoroczne, którym nie zaszkodzi ani deszcz, ani słońce. Mogą więc stać sobie na zewnątrz bez względu na pogodę. Wygodne rozwiązanie. Zwłaszcza gdy nie mamy gdzie ich przechowywać zimą. Poza tym nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Nadają się też na rodzinny taras, na którym zawsze coś się rozlewa i brudzi.

Meble aluminiowe

Wykonane z proszkowo powlekanego aluminium, wykazują całkowitą odporność na rdzę. Ten aspekt praktyczny łączą z nowoczesną, wręcz awangardową, estetyką. Oparte są na designerskich rozwiązaniach, które docenią miłośnicy minimalistycznej prezentacji.

Komplety aluminiowe wspaniale zaprezentują się w ogrodzie, w którym natura spotyka się z kulturą. Na przykład aluminiowa sofa, fotele i stolik – ustawione na tle ściany ozdobionej betonem architektonicznym, w pobliżu gładkiego zbiornika wodnego. To nowoczesna kompozycja.