Jakie meble do ogrodu wybrać na 2018 rok?

Zbliżający się koniec roku zachęca do wielu przemyśleń, do wyciągania wniosków na przyszłość, do snucia planów. Nasze ogrody tymczasem spokojnie zasypiają, przykryte puchową pierzynką. To, że były zielone i wypełnione radością przebywających w nich osób, wydaje nam się nierealne. Może późnojesienny czas to właśnie dobra pora na to, żeby przypomnieć sobie wiosenno-letnie wizje? Żeby się nieco w myślach ogrzać i zaplanować kolejny sezon ogrodowy. Jakie meble do ogrodu wybrać w następnym roku – na przykład na to pytanie warto sobie opowiedzieć, grzejąc się przy kominku i spoglądając na biały ogród.

Jakie meble do ogrodu?

Aluminiowa nowoczesność

Propozycją, obok której nie można przejść obojętnie, są aluminiowe meble ogrodowe. Szczególnie komplety wypoczynkowe prezentują się naprawdę luksusowo i awangardowo. Z powodzeniem meble tego typu – efektowne narożniki i minimalistyczne stoliki, mogą stanąć także we wnętrzu. Chociażby w przestrzeni loftu, w której inspiracje strefą przemysłu łączą się z formami artystycznymi.

Szarość jest modna

Aluminiowe fotele czy sofy, wyłożone szarymi poduszkami siedziskowymi i oparciowymi – to niewątpliwie atrakcyjna propozycja do ogrodu 2018. Także z tego względu, że szary kolor staje się coraz bardziej popularny. W aranżacjach wnętrzarskich, domowych i ogrodowych. To kolor z którym można wiele zrobić, łącząc go z mocnymi i nasyconymi barwami. Szarość to także subtelne przypomnienie stylu postindustrialnego.

Meble technorattanowe

Także szare meble technorattanowe w ogrodzie zaprezentują się wspaniale. Jeśli lubimy połączenie tradycji i nowoczesności, to właśnie takie zestawy jak również pojedyncze meble, powinny się znaleźć na naszym tarasie czy na patio w 2018 roku. Sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych i uatrakcyjnią przebywanie na zewnątrz.

Jakie meble do ogrodu 2018?

Meble aluminiowe oraz technorattanowe na pewno pozostaną modne przez długi czas. Jeśli zaś cenimy czystą naturalność i jej ponadczasowy wdzięk, to można także wybrać meble rattanowe. Natura nigdy nie wyjdzie z mody!

Na przykład – długi stół tekowy a do tego designerskie krzesła rattanowe. Czyż to nie nowoczesna aranżacja, bazująca na szlachetnej urodzie natury? Albo metal, drewno i kamień, czyli aluminiowe fotele dostawione przy stole drewnianym, w pobliżu ogrodowego wodospadu. Zestawienie kultury i natury, cała prawda o życiu w ogrodzie. Kompozycja ponadczasowa.