Czerwcowe zakwitanie i urządzanie

Czerwcowe ogrody to istna eksplozja koloru i zapachu. Na potęgę kwitną piwonie i róże, również te najpiękniejsze, czyli polne, które doskonale wyglądają jako element rustykalnych aranżacji. Podobnie jak dekoracyjny groszek kwitnący czy subtelna smagliczka nadmorska, która efektownie dopełni także ogród w stylu romantycznym czy nadmorskim. W czerwcu wszystko w pełni rozkwita i zachwyca. To chyba najbardziej malowniczy okres w życiu ogrodu.

Czerwcowe ogrody pełne urody

Czerwiec to także pora na petuniowe dekoracje, spośród których te w bieli prezentują się najbardziej romantycznie. Komponują doskonałe dzieło ogrodu w impresjonistycznym wręcz wymiarze. Białe petunie przepięknie wyglądać będą jako dekoracja białego, drewnianego tarasu czy altanki, na której ustawimy białe meble technorattanowe (tak modne obecnie). Lekkość i zwiewność petunii sprawia, że stanie się ona dopełnieniem każdego letniego zakątka, także balkonu, na którym zagości w rustykalnych koszyczkach z rattanu. Petunie wyglądają jak urocze falbanki, którymi efektownie ozdobimy taras, okno czy schody zewnętrzne.

Czerwcowe ogrody pełne swobody

W czerwcu w ogrodzie panuje większa swoboda niż zwykle. Ulegamy magii przyrody, która olśniewa samoistnymi kompozycjami. Do takiego pejzażu czerwcowego i wakacyjnego już stylu bycia pasują meble rattanowe do ogrodu. Przedmioty te odsyłają do wspomnień z dzieciństwa, do swobody, która towarzyszyła wakacjom spędzanym na wsi. Przywołują też poprzez swój design klasyczne wzornictwo, które fantastycznie dookreśla czerwcowy, wybujały, bogaty w kolory ogród. Rattanowe meble dostępne są także w wersji bardziej nowoczesnej, która przypadnie do gustu osobom, które w przestrzeni ogrodu chcą łączyć elementy naturalistyczne z designerskimi.