Białe piękno

Biały kolor prowadzi nas w kierunku zimy i jej śnieżnych kreacji. Jednocześnie przechowuje w sobie lekką i radosną urodę wiosennego i letniego ogrodu, pełnego kwitnących drzew i kwiatów. Wydaje się, że tylko jesienią brakuje tej barwy w naszym najbliższym otoczeniu. Możemy to zmienić, kształtując ogrodowe aranżacje. Naprawdę warto, bo biel jest nie tylko modna we wnętrzach (styl prowansalski, skandynawski, minimalizm), ale równie pięknie prezentuje się na zewnątrz.

Białe meble technorattanowe

Szczególnie pięknie w letnim czy wiosennym ogrodzie zaprezentują się białe meble technorattanowe. Także jesienią cudownie skomponują się ze złotym otoczeniem, które samo z siebie tworzy się na naszych oczach. A kiedy zrobi się naprawdę buro i ponuro, to białe zestawy rozświetlą przestrzeń werandy czy zadaszonego tarasu. Jeśli posiadamy zabudowę szklaną w ciepłym profilu, wówczas stworzenie takiego białego zakątka na zimę okaże się bajkowym rozwiązaniem. Biel śniegu na zewnątrz, a w środku przytulnie i także biało, ciepło i miło.

Warte polecenia są zarówno klasyczne stoły i krzesła w białym kolorze jak i zestawy wypoczynkowe. Te pierwsze pełnią funkcję jakby ogrodowych mebli jadalnianych, idealnych do zorganizowania dystyngowanego spotkania. Biel to przecież barwa czystej elegancji, co doskonale podkreślają polietylenowe sploty. Także narożniki, kanapy, sofy, fotele i małe stoliki czy też ławy w białym kolorze – prezentują się nad wyraz szlachetnie. Na przykład pod białym baldachimem technorattanowym.

Białe dodatki

Jesienią trochę zapominamy o urodzie białego koloru, zostawiając go na grudzień. Tymczasem ogrodowe dekoracje naprawdę ładnie współtworzyć będą białe dodatki. Na przykład donice technorattanowe czy skrzynie ogrodowe na poduszki.

Biel natury warto też wprowadzić do wnętrz, chociażby w postaci wielkoformatowych obrazów, najlepiej wykonanych samodzielnie. Białe petunie czy śnieżne marzenia – oto białe impresje, które można z ogrodu do domu, tworząc oryginalne dekoracje.