Białe meble na taras

Białe meble na taras stanowią wyraz ogólnego trendu na białe stylizacje, na meble i dodatki w tym kolorze. Częściowo moda na tę właśnie kolorystykę łączy się z odsyłaniem do cieszących się obecnie wielką popularnością stylizacji w duchu prowansalskim, skandynawskim, angielskim, ale też minimalistycznym. Białe meble, zarówno te tarasowe jak i te dedykowane pomieszczeniom, wyglądają bardzo różnorodnie. Biel inspiruje projektantów przedmiotów codziennego użytku do tworzenia naprawdę nieszablonowych rzeczy. Podobnie jak zachęca właścicieli tarasów do przekształcania tych miejsc w prawdziwe cudeńka kreacji.

Minimalistyczne, białe meble na taras

Przyglądając się współczesnym zakątkom do rekreacji w ogrodzie, widzimy, że białe meble tarasowe to ich powtarzający się element. Nadchodzącej wiosny z całą pewnością białymi meblami na taras umeblujemy kolejne strefy relaksu. Obok przedmiotów z nutką retro znajdziemy w tej kategorii przede wszystkim fotele, sofy, narożniki, stoły, stoliki stworzone w oparciu o wzornictwo minimalistyczne. Prostota ponad wszystko, w wybitnie nowoczesnym wydaniu. W tym kierunku zmierzają inspiracje ogrodowe, które poruszają wyobraźnię.

Technorattanowe meble na taras w białym kolorze

Wybierając białe meble na taras, coraz więcej osób stawia na technorattan. Nic dziwnego, przecież ten materiał gwarantuje wspaniałą prezentację oraz trwałość. Poza tym do kompletów białych mebli z technorattanu bez trudu dobierzemy dodatki w tym samym kolorze. Efektowne i stylowe donice i doniczki, skrzynie na różności, koszyczki. Białe meble technorattanowe tej wiosny rozjaśnią wiele tarasów.

Drewniane meble na taras w bieli

Można taras umeblować także bielą w romantycznej i nieco rustykalnej wersji drewnianej. Meble ogrodowe wykonane z tego ponadczasowego materiału pięknie dookreślą taras wykreowany w duchu wiejskiej sielanki, rodem z dziewiętnastowiecznych powieści.